Zasílání aktualit e-mailem
Off Road Průvodce   >   Průvodce

Průvodce


Pořadatel: Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Offroadplowing

Radek Šolc

Radek Šolc "Kilař"   (tel.: +420 777 299 299) - zkušený cestovatel a dobrodruh. Jako poslání vnímá umožnit účastníkům expedic vidět a projet taková místa, kam by se sami nevydali i přesto, že je touží poznat. A to ať už destinací, lokalitou nebo obtížností terénu. Je připraven zdolat se všemi účastníky veškeré překážky a nástrahy, které před nás při cestování příroda, počasí a jiné vlivy staví, neboť i cesta může být cíl. Jako průvodce je umí řešit. Je zvyklý na cestách rozpoznat a eliminovat rizika, ale zažít i adrenalin. Má znalosti a cit, řešit technické i sociální problémy skupiny. Své zkušenosti sbíral za uplynulých více jak 20 let na různých expedicích, výpravách a offroad akcích, zprvu jako účastník, následně zejména jako organizátor a průvodce. Navštívil více jak 50 zemí světa a vedl expedice do různých destinací: Rumunsko (Transylvánie), Ukrajina, Island, Maroko, Omán, Albánie, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Čína, Sardinie, Korsika, Alpská řeka Tagliamento, Západní Alpy (Ligurské, Přímořské, Kottické aj.), Severní Alpy (Dolomity, Karnské aj.), Srí Lanka aj. V rámci závodů Budapešť-Bamako a Silk Way Rally projel Senegal, Mauretanii, Guinea Bissau, Rusko, Kazachstán a Turkmenistán.


Petr Hnilička

Petr Hnilička "Hnilda"   (tel.: +420 603 572 976) - zkušený offrouďák a dobrodruh. Jezdí společně s Radkem Šolcem do různých končin již bezmála 20 let. Při výpravách mu jde primárně o pohodu, klid, zábavu a o trvalou příjemnou náladu celé skupiny. Jako poslání vnímá umožnit účastníkům expedic navštívit a bezpečně projet místa, kam by se sami nevydali. Je také vášnivým a zdatným motorkářem a čtyřkolkářem. Je připraven postarat se o všechny účastníky a pomoci jim překonat překážky a nástrahy, které příroda, počasí a i technika před nás na výpravách staví. Umí je zdatně řešit. Má zkušenosti rozpoznat a eliminovat případná rizika a má cit pro řešení technických i sociálních problémů skupiny. Při účasti na různých expedicích, výpravách a offroad akcích nasbíral za ta léta nemalé zkušenosti.


Na všechny akce vedené naším průvodcem Vám zapůjčíme i kvalitní terénní vůz nebo ATV. Účast tedy není omezená jen pro majitele expedičních aut a teréňáků, ale všem, kdo mají rádi dobrodružství, jízdu mimo civilizaci a poznávání vzdálených zemí s dobrou partou. Zapůjčit si lze vozy Toyota Landcruiser s kompletní expediční výbavou, včetně střešních stanů, chladniček, zásuvkových systémů atd. Pro vyznavače čtyřkolek ATV je možné si zapůjčit Yamahy Grizzly 700 s posilovačem řízení a na zimu i s pásy TATOU 4S pro jízdu na sněhu.© 2024 Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů   |   Cookies
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.