Zasílání aktualit e-mailem
Off Road Průvodce   >   Průvodce

Průvodce


Pořadatel: Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Offroadplowing

Radek Šolc

Radek Šolc "Kilař" je váš průvodce do míst, kam by jste se sami nevydali, přestože toužíte taková místa poznat. Vy a parta lidí, kterou spojuje stejný zájem, tedy netradiční poznávání cizích zemí v terénním voze. Pod vedením zkušeného průvodce, jste team, který zvládne všechny překážky, jenž Vás mohou překvapit ! A víte proč? Protože Váš průvodce je připraven je řešit. Své zkušenosti sbíral na různých offroad akcích a mnoha expedicích více jak 20 let, dříve jako účastník a poté jako průvodce. Navštívil více jak 40 zemí a vedl expedice do různých destinací - Rumunsko (Transylvánie), Ukrajina, Maroko, Omán, Čína, Sardinie, Korsika, Alpská řeka Tagliamento, Západní Alpy (Ligurské, Přímořské, Kottické aj.), Severní Alpy (Dolomity, Karnské aj.), Srí Lanka... aj. V rámci závodů Budapešť-Bamako a Silk Way Rally projel Senegal, Mauretanii, Guinea Bissau, Rusko, Kazachstán a Turkmenistán. Poskytuje první pomoc na úrovni zdravotníka.


Na všechny akce vedené naším průvodcem Vám zapůjčíme kvalitní terénní vůz nebo ATV. Konečně nebude účast omezená jen pro majitele teréňáků, ale bude otevřená všem, kdo mají rádi dobrodružství, jízdu mimo civilizaci a poznávání vzdálených zemí s dobrou partou. Zapůjčit si lze vozy Toyota Landcruiser s kompletní expediční výbavou, včetně střešních stanů, chladniček, zásuvkových systémů atd. A pro vyznavače čtyřkolek ATV je možné si zapůjčit Yamahy Grizzly 700 s EPS a na zimu i s pásy TATOU 4S pro jízdu na sněhu.© 2020 Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.