RUMUNSKO S ATV - ZIMA

KALENDÁŘ 2020
Leden
Únor Rumunsko s ATV - zima
Březen Omán
Rumunsko s ATV - zima
Duben Maroko s vozy
Květen Maroko s ATV
Ukrajina s vozy
Červen Rumunsko s vozy
Víkendová nebo 1-denní setkání
Červenec
Srpen Island
Září Island
Říjen Ukrajina s vozy
Island
Listopad Albánie
Prosinec

KALENDÁŘ 2021
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen Mongolsko
Sardinie
Mongolsko
Červenec Mongolsko
Srpen Mongolsko
Září Černá Hora
Říjen Tanzánie
Albánie
Listopad Tunis
Prosinec

PŘIHLÁŠKA

Facebook

Půjčovna vozidel

Půjčovna a prodej autostanů

Půjčovna kemping výbavy

Půjčovna čtyřkolek ATV

  Zasílání aktualit e-mailem
 
Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací o připravovaných akcích a novinkách na našem webu, vyplňte prosím níže svojí e-mailovou adresu.
 
E-mailová adresa:
Prosím opiště kód:
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta třetí straně a bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail se svojí adresou na info@expedice4x4.cz a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

My a tisk

Partneři

 

Archiv expedic

Gradisca

(5.12.- 7.12.2015)

Zúčastnili jsme se tradiční největšího srazu offroadových aut v Evropě - "Citta di Gradisca 2015". Náš český team tvořilo 5 vozidel - průvodcovská Toyota LC105, Nissan Patrol, Toyota Landcruiser 200, Jeep Rubicon a Toyota Tundra. Setkání organizuje GFI Alpe Adria off road, koná se každoročně v italském městě Gradisca d´Isonzo - resp. v jeho okolí tohoto města, u hranic se Slovinskem. Tato akce se koná formou "zábavného" závodu v délce cca 125 km, kdy se jede podle velmi kvalitně připraveného roadbooku. Jezdilo se po šotolinových cestách, mezi místními vinicemi, zalesněnými roklemi a samozřejmě nechybělo ani v letošním roce několik různě hlubokých brodů. Během celého dne, kdy se tento závod koná, bylo několik zastávek na místních farmách, kde bylo připraveno občerstvení od místních farmářů - sýry, víno apod. Kdo měl zájem, mohl si produkty zakoupit. Letošního ročníku se zúčastnilo rekordní množství cca 625 offroadů z různých evropských zemí. Samozřejmě, že nejvíce bylo domácích Italů a také Němců, dále pak se zúčastnili zástupci Slovinska, Rakouska, Chorvatska, Slovenska, Švýcarska, Lucemburska atd.Reportáž v časopisu Off Road 6/2015

Zpět na archiv

© 2016 Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.