ALPY - ZÁPADNÍ

KALENDÁŘ 2019
Srpen Alpy - západní
Rumunsko s vozy
Září Rumunsko s vozy
Říjen Španělsko - Andalusie
Listopad Maroko s ATV
Maroko s vozy
Prosinec

KALENDÁŘ 2020
Leden Rumunsko s ATV - zima
Únor Rumunsko s ATV - zima
Březen Omán
Duben Maroko s vozy
Maroko s ATV
Květen Ukrajina s vozy
Červen Rumunsko s vozy
Víkendová nebo 1-denní setkání
Červenec
Srpen Island
Září Černá Hora
Říjen Albánie
Ukrajina s vozy
Listopad Tunis
Prosinec

PŘIHLÁŠKA

Facebook

Půjčovna vozidel

Půjčovna a prodej autostanů

Půjčovna kemping výbavy

Půjčovna čtyřkolek ATV

  Zasílání aktualit e-mailem
 
Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací o připravovaných akcích a novinkách na našem webu, vyplňte prosím níže svojí e-mailovou adresu.
 
E-mailová adresa:
Prosím opiště kód:
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta třetí straně a bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail se svojí adresou na info@expedice4x4.cz a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

My a tisk

Partneři

 

Archiv expedic

Transylvánie - pro ATV a sněžné skútry

(29.1. - 2.2.2014)

Datum Zpráva
1.2. 18:00 hod. - Dnešní ráno, po noci na sněhu, nás probudilo počasí lehce pod mrakem. Po teplém čaji a kávě na ohýnku k snídani, jsme vyrazili na návrat k chalupě. Jeli jsme jinou cestou, která nas však vyvedla opět na stejný hřeben, po kterém jsme jeli včera. Odpoledne vylezlo sluníčko a až do večera doprovázelo naše putování - náš návrat po hřebenech. Svačinu jsme si udělali na nejvyšším bodě hřebenu, s krásnými výhledy. Odpoledne, po opravě ohnuté tyčky řízení na Grizzly, jsme dorazili na chalupu, všichni unaveni po dvoudenním tripu. Večer vydatná večeře a zejména kytara a zpěv – prostě rozlučkový večírek před zítřejším odjezdem, jak má být :).
31.1. 23:00 hod. - Dnešní den ráno velké balení - odjezd na dvoudenní trip. Ráno karambol - Liborovi to ustřelilo a skočil z dvoumetrového vantu až skončil v lese, ale vše v pohodě. Pokračovali jsme po celém hlavním hřebenu po celý den až na Vladesu - nejvyšší vrchol pohoří. Krásný západ slunce nad zasněženými Karpaty - tam čaj, dolit benzín z kanystru a z výšky 1800 mnm zpět do sedla. Večer jsme nadělali spoustu dřeva a jsme teď u ohýnku, no spíš u vatry. Bivakujeme na sněhu v sedle ve výšce 1400 mnm. Všichni už zalehli, dosušuju věci a jdeme spát. Máme dnes za sebou 50 km za sluníčka po hřebenech. Zítra nás čeká celý den návrat do kabani, tak jdu taky do spacáku. KG
30.1. 21:00 hod. - Tak jsme dorazili ve 4 ráno, 3 hodiny spánku a hurá do terénu. Cesta do RO 12 hodin - mlha, ale dobrý. Dnes ráno azuro! Minus 2, celý den na hřebenech, oběd u salaše. Super. Sněhu napadlo za poslední týdne na hřebenech 5-10 cm, ale v údolí víc - inverzní sněžení, na skútry to stále úplně není. Všichni v poho, technika maká, ale večer jsme dojeli na výpary. Jirka hrdina dne - opravil v chatě sporák :). Zítra nás čeká noční bivak na hřebenech, tak snad vyjde počasí. KG

Zpět na archiv

© 2016 Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.