ALPY - ZÁPADNÍ

KALENDÁŘ 2019
Duben Bosna a Hercegovina
Albánie
Květen Rumunsko s vozy
Červen Ukrajina s vozy
Rumunsko s vozy
Víkendová nebo 1-denní setkání
Červenec
Srpen Alpy - západní
Rumunsko s vozy
Září Rumunsko s vozy
Říjen Španělsko - Andalusie
Listopad Maroko s ATV
Maroko s vozy
Prosinec

KALENDÁŘ 2020
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen Čína
Červen Mongolsko
Sardinie
Červenec Mongolsko
Srpen Island
Mongolsko
Září Černá Hora
Říjen Tanzánie
Listopad Tunis
Prosinec

PŘIHLÁŠKA

Facebook

Půjčovna vozidel

Půjčovna a prodej autostanů

Půjčovna kemping výbavy

Půjčovna čtyřkolek ATV

  Zasílání aktualit e-mailem
 
Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací o připravovaných akcích a novinkách na našem webu, vyplňte prosím níže svojí e-mailovou adresu.
 
E-mailová adresa:
Prosím opiště kód:
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše e-mailová adresa nebude poskytnuta třetí straně a bude sloužit výhradně k zasílání výše uvedených zpráv. Pokud se budete chtít odhlásit z odběru zpráv, pošlete prázdný mail se svojí adresou na info@expedice4x4.cz a do předmětu napište "ODHLASENI".
 

My a tisk

Partneři

 

Archiv expedic

Transylvánie - pro ATV a sněžné skútry

(29.1. - 2.2.2014)

Datum Zpráva
1.2. 18:00 hod. - Dnešní ráno, po noci na sněhu, nás probudilo počasí lehce pod mrakem. Po teplém čaji a kávě na ohýnku k snídani, jsme vyrazili na návrat k chalupě. Jeli jsme jinou cestou, která nas však vyvedla opět na stejný hřeben, po kterém jsme jeli včera. Odpoledne vylezlo sluníčko a až do večera doprovázelo naše putování - náš návrat po hřebenech. Svačinu jsme si udělali na nejvyšším bodě hřebenu, s krásnými výhledy. Odpoledne, po opravě ohnuté tyčky řízení na Grizzly, jsme dorazili na chalupu, všichni unaveni po dvoudenním tripu. Večer vydatná večeře a zejména kytara a zpěv – prostě rozlučkový večírek před zítřejším odjezdem, jak má být :).
31.1. 23:00 hod. - Dnešní den ráno velké balení - odjezd na dvoudenní trip. Ráno karambol - Liborovi to ustřelilo a skočil z dvoumetrového vantu až skončil v lese, ale vše v pohodě. Pokračovali jsme po celém hlavním hřebenu po celý den až na Vladesu - nejvyšší vrchol pohoří. Krásný západ slunce nad zasněženými Karpaty - tam čaj, dolit benzín z kanystru a z výšky 1800 mnm zpět do sedla. Večer jsme nadělali spoustu dřeva a jsme teď u ohýnku, no spíš u vatry. Bivakujeme na sněhu v sedle ve výšce 1400 mnm. Všichni už zalehli, dosušuju věci a jdeme spát. Máme dnes za sebou 50 km za sluníčka po hřebenech. Zítra nás čeká celý den návrat do kabani, tak jdu taky do spacáku. KG
30.1. 21:00 hod. - Tak jsme dorazili ve 4 ráno, 3 hodiny spánku a hurá do terénu. Cesta do RO 12 hodin - mlha, ale dobrý. Dnes ráno azuro! Minus 2, celý den na hřebenech, oběd u salaše. Super. Sněhu napadlo za poslední týdne na hřebenech 5-10 cm, ale v údolí víc - inverzní sněžení, na skútry to stále úplně není. Všichni v poho, technika maká, ale večer jsme dojeli na výpary. Jirka hrdina dne - opravil v chatě sporák :). Zítra nás čeká noční bivak na hřebenech, tak snad vyjde počasí. KG

Zpět na archiv

© 2016 Off Road EXPEDITIONS s.r.o., Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.